Nasza misja, pasja oraz cele

O nas

Nasza misja

Staramy się, aby każda dieta z Healthy Day była dla Państwa przyjemnością i miłą codziennością. W naszym cateringu istnieje możliwość wprowadzania wykluczeń na poszczególne produkty oraz własnych preferencji. Nie lubisz słodkich śniadań? , raz dziennie lubisz pić smoothie ?, sałatki to posiłek z którym się nigdy nie zaprzyjaźnisz ? w Healthy Day to nie problem ! W zakładce "zamów dietę" krok po kroku możesz uzupełnić swój profil i swoje wykluczenia oraz preferencje.

Zamów Teraz!

Nasza pasja

Nasze diety w Healthy Day są dopasowane pod kątem Twoich preferencji, stanu zdrowia, smaków, trybu funkcjonowania, pracy, aktywności fizycznej, indywidualnych przyzwyczajeń. Healthy Day to propozycja 18 diet , które możesz sprawdzić w zakładce "diety oferta" . Diety są dostępne w 12 wariantach kalorycznych. U nas zaoferujemy Ci każdy rodzaj diety w wybranej przez Ciebie ilości posiłków 5 lub 4 .

Zobacz diety

Nasze cele

Posiłki wykonujemy z codziennie dostarczanych świeżych produktów od regionalnych dostawców. Diety oparte są o najlepszej jakości nieprzetworzone, naturalne produkty. Posiłki są pakowane w hermetyczne opakowania idealnie nadające się do przemieszczania oraz podgrzewania. U nas masz możliwość wyboru opakowań ekologicznych które są w 100 % kompostowalne i są wyprodukowane w 100% z towarzyw naturalnych.

Galeria

Dla Ciebie

Tylko u nas przez cały okres trwania diety możesz dokonywać zmian w diecie w zależności od potrzeb, kontaktując się z naszym Biurem Obsługi Klineta lub naszymi dietetykami. Idą na wprost oczekiwaniom klientom z łatwością znajdziecie i nawiążecie z nami kontakt na naszych social mediach : instagram oraz facebook Zatrudniamy najlepszych kucharzy, którzy gotują, pieką i przyrządzają potrawy dietetyczne nadając im przepyszną zdrową formę. Nasza ekipa składa się od kilku lat ze stałej ekipy, co rok poszerzając się o głowy pełne pomysłów. Każdego dnia dietetycy i kucharze czuwają nad przygotowaniem każdej diety indywidualnie. Dostosowujemy się do Twoich potrzeb pod kątem diety, preferencji, transportu a kontakt z nami nigdy nie jest problematyczny.

Kontakt

© Healthy day. All right reserved.