Nasze diety

Dieta pudełkowa

W naszej ofercie cateringu na terenie Trójmiasta oferujemy kilka rodzajów diet pudełkowych. Są one dostosowane do ogólnych potrzeb żywieniowych człowieka. W zależności od tego, jaki styl życia prowadzisz lub jaki masz stan zdrowia, zaproponujemy Ci konkretną ofertę.

Każda dieta pudełkowa, którą proponujemy w Gdańsku, Gdyni i Sopocie, przygotowywana jest przy wykorzystaniu zdrowych i świeżych mięs, warzyw owoców i innych surowców. Dodatkowo respektujemy preferencje żywieniowe naszych klientów, co znacznie zwiększa ich zadowolenie. Nasz catering dostarczany jest w eko pudełkach.

W zależności od potrzeb, oferujemy catering dietetyczny:
– zbilansowany – w dwóch odsłonach,
– dla aktywnych fizycznie,
– dla alergików,
– dla osób, które chcą oczyścić swój organizm i zredukować cellulit,
– specjalistyczne.

Ciekawą propozycją w naszych usługach jest Lunch Box. Polega ona na dostawie do klienta drugiego śniadania, obiadu i podwieczorku – idealnego połączenia do pracy.

Zobacz przykładowe menu

Dieta zbilansowana do 1800 kcal

Dieta zbilansowana do 1800 kcal

Dieta pozwalająca skutecznie znormalizować Twoją masę ciała lub podtrzymać  zdrową, szczupłą sylwetkę.


Dieta zbilansowana do 2500 kcal

Dieta zbilansowana do 2500 kcal

Dieta dopasowana do Twojego trybu życia, rodzaju pracy, indywidualnych potrzeb związanych z wydatkiem energetyczny. Podtrzymująca prace organizmu na jak najwyższych obrotach. Poprawiająca koncentrację i pracę umysłową.


dieta dla osób bardzo aktywnych fizycznie

Dla bardzo aktywnych fizycznie

Dieta (powyżej 2500kcal) skierowana dla osób regularnie uprawiających sport, ćwiczących, chcących budować masę mięśniową i redukować tkankę tłuszczową. Zawiera posiłki przed treningowe oraz po treningowe indywidualnie dopasowane energetycznie do rodzaju wysiłku fizycznego.


Dieta dla alergików

Dieta dla alergików

Dieta wykluczająca Twoje alergeny. Poprawiająca Twoje zdrowe i samopoczucie pozwalająca cieszyć się życiem bez obaw o stan zdrowia i skutki wiążące się z alergią pokarmową. Diety bezglutenowe, bezlaktozowe ale również indywidualnie wykluczające poszczególny produkty spożywcze (warzywa, owoce, mięso, orzechy, jajka itp.)


Dieta detoksykująca, antycellulitowa

Dieta detoksykująca, antycellulitowa

Dieta nawadniająca organizm, ujędrniająca i poprawiająca jakość skóry. Dieta która przyspieszy najbardziej spowolniony metabolizm, wysokobłonnikowa bogata w wyselekcjonowane produkty.


Dieta specjalistyczna

Dieta specjalistyczna

Dieta dla osób z nadciśnieniem tętniczym, chorobami układu krwionośnego, cukrzycą, podwyższonym poziomem cholesterolu, chorobami trzustki, wątroby, serca,  cierpiących na anemię, zaburzenia przyjmowania stałych pokarmów oraz innymi jednostkami chorobowymi. Dieta to jeden z ważniejszych aspektów leczenia wielu chorób.


Dieta Redukcyjna

Dieta pozwalająca zredukować tkankę tłuszczową, nie powodując przy tym spadku masy mięśniowej ani odwodnienia organizmu. Dieta jest zróżnicowana i pełnowartościowa . Jedyny sposób wykorzystywany do przygotowania posiłków to pieczenie, gotowanie, duszenie, grillowanie. Może być skomponowana indywidualnie w zależności od potrzeb klienta pod kątem zawartości białka, tłuszczu oraz węglowodanów.


Dieta Balance Zbilansowana

Dieta pozwalająca skutecznie znormalizować Twoją masę ciała lub podtrzymać zdrową, szczupłą sylwetkę. Dieta dopasowana do Twojego trybu życia, rodzaju pracy, indywidualnych potrzeb związanych z wydatkiem energetyczny. Podtrzymująca prace organizmu na jak najwyższych obrotach. Poprawiająca koncentrację i pracę umysłową.


Dieta Sport Xtrainer

Dieta skierowana dla osób regularnie uprawiających sport, ćwiczących, chcących budować masę mięśniową i redukować tkankę tłuszczową. Zawiera posiłki przed treningowe oraz po treningowe indywidualnie dopasowane energetycznie do rodzaju wysiłku fizycznego. Klient może dopasować indywidualnie posiłki w swojej diecie uwzględniając eliminacje np węglowodanów z poszczególnych posiłków lub uwzględniając swoje indywidualne makro w diecie.


Dieta Bezglutenowa

Dieta eliminująca gluten. Wykluczając takie składniki jak pszenica , jęczmień, żyto, owies, kasza manna, kuskus. Dieta skierowana do osób z nietolerancją na gluten. Dla osób z chorobami autoimmunologicznymi oraz takich, którzy po spożywania glutenu odczuwają dyskomfort w funkcjonowaniu swojego organizmu. Głównymi produktami wykorzystywanymi w diecie są: mąka gryczana, mąka kokosowa, mąka ryżowa, mąka z ciecierzycy, kasztanów, kasza jaglana, gryczana, ryż, Dieta eliminuje również produkty które mogą zawierać śladowe ilości glutenu.


Dieta Bezlaktozowa

Dieta wykluczająca lub eliminująca produkty mleczne. Przeznaczona dla osób z nietolerancją laktozy. Eliminuje spożycie mleka krowiego, ale również koziego i owczego. Wyklucza takie produkty jak mleko, jogurty, kefiry, maślanki, twaróg, sery itp. Dieta Bezlaktozowa jest jednak bogatą w produkty zapewniające odpowiednią podaż witamin z grupy B oraz witaminy D : ryby, jajka, warzywa , mięso.


Dieta Wegetariańska z rybami / bez ryb

Dieta racjonalnie zbilansowana, eliminująca przede wszystkim mięso. Jest dopasowana indywidualnie do potrzeb tak, aby organizm był zaopatrzony w odpowiednie do funkcjonowania wszystkie składniki. Istnieje możliwość wyeliminowania z niej również ryb. Dieta głównie bazuje na produktach zawierających odpowiednią ilość białka roślinnego, warzywa, owoce, jajka, nabiał, ewentualnie ryby.


Dieta bez nabiału i jaj

Dieta racjonalnie zbilansowana w zależności od potrzeb. Eliminuje wszystkie produkty nabiałowe takie jak mleka, sery, jogurty, produkty bezlaktozowe oraz JAJKA oraz produkty i posiłki zawierające również śladowe ilości jaj w składzie.


Dieta Detoksykujaca

Dieta Redukcyjna, oczyszczająca, nawadniająca organizm, regenerująca organizm. Dieta dba o zachowanie odpowiedniej gospodarki wodno tłuszczowej w organizmie. Pomaga zwalczać cellulit, suchość skóry, obrzęki spowodowane zatrzymywaniem się wody. Sprawdza się po długotrwałym przyjmowaniu leków, złym odżywianiu, zbyt dużą podąża alkoholu i innych używek.


Dieta Paleo

Dieta oparta głównie na naturalnych i jak najmniej przetworzonych produktach. Składa się głównie z mięs, ryb, warzyw i owoców, pestek, orzechów, odpowiednich tłuszczy, jajek. Nie zawiera nabiału, zbóż, glutenu, warzyw strączkowych. Dieta Paleo powinna być indywidualnie dopasowana do klienta, celu jaki chciałby osiągnąć oraz trybu funkcjonowania. Zawiera wszystkie elementy potrzebne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.


Dieta specjalistyczna

Indywidualnie opracowana przez dietetyka klinicznego w ramach usługi pod kątem danej jednostki chorobowej. Diety skierowane do osób, które muszą swoje żywienie opierać na bardzo spersonalizowanej diecie i produktach. Oferujemy diety dla alergików, cukrzyków, osób z chorobami tarczycy, refluksami, wrzodami, zapaleniem narządów, po resekcji narządów, dla osób z chorobami nowotworowymi lub podczas chemioterapii, dla kobiet w ciąży lub karmiących, dla osób starszych z zaburzeniami odżywiania, dzieci.