Faq

Najczęściej zadawane pytania

Szczegóły dotyczące dostaw znajdziemy pod tym adresem.

Dostawy odbywają się w godzinach 5.00-9:00 (TRÓJMIASTO i okolice) oraz w godzinach 2:00-9:00 (WARSZAWA i okolice) (Toruń i okolice) (Bydgoszcz i okolice).

Nie, transport w Healthy Day jest DARMOWY

Można wskazać przedział czasowy podczas składania zamówienia zaznaczając, do której godziny ma pojawić się kierowca z dostawą.

Dostawy realizujemy od poniedziałku do soboty codziennie. W sobotę odbywa się również dostawa na niedziele.

Tak, można zamówić dostawy na cały weekend, ( w SOBOTE ODBYWA SIE DOSTAWA 2 PACZEK), można zamówić dostawy również z samymi na przykład sobotami, bez niedziel.

Zamówienia składane w tygodniu do godz 17.00 są realizowane pojutrze. Zamówienie na sobotę można realizować do godz 17.00 w czwartek. Zamówienia złożone w sobotę do godz 14.00 są realizowane w poniedziałek.

Tak, każde zamówienie moża wstrzymać i zawiesić dzień wcześniej do godz 9.00

Tak, zmianę adresu dostawy lub godziny można zglaszać dzień wcześniej do godziny 12.00 wysyłając email na adres kontakt@healthy-day.pl

Wszelkie zmiany i modyfikacje można zglaszać dzwoniąc pod numer dietetyka, lub wysyłająć email na adres dietetyk@healthy-day.pl. Różnica finansowa wynikająca ze zmiany diety jest zwracana na konto klienta przy wyborze diety tańszej lub dopłacana w momencie zmiany diety na droższą.

Po złozeniu zamówienia wyślij emial na kontakt@healthy-day.pl z informacjami : imie nazwisko, jaki posiłek, z jakiej diety na email wyślemy Ci dane z potwierdzeniem zamówienia i danymi do dopłaty.

Tak, istnieje możliwość otrzymania dostawy na dwa dni z góry , zgłaczając taką informację drogą email dzień wcześniej do godziny 9.00

Jasne, wystarczy dać Nam znać minimum dzień wcześniej do godz 9.00

Zestaw 4 posiłkowy nie zawiera jednej przekąski. Na prośbę klienta kompilacja dań możę oczywiście ulec zmianie.

Wykluczenia nie są dodatkowo płatne. wykluczenia typu oliwki, ryby, koktajle, ciasta, wytrawne śniadania, ogóek, wieprzowina rzodkiewka, kasza gryczana itp są DARMOWE .Jedynie w sytuacji gdzie posiadasz diete np WEGE wykluczając w trakcie gluten Twoja dieta zostaje zmieniona na diete GLUTEN FREE,droższą za którą jest dopłata według cennika.

Tak , podczas składania zamówienia może wybrac opcje ; ECO PUDEŁKA

Oczywiście, nadwyżke niepotrzebnych toreb możesz nam przekazać do recyklingu, informując o tym nas pisząć na adres kontakt@healthy-day.pl

Wszystkie nasze pudełka , oprócz kubeczków przezroczystych do dań nabiałowych nadają się do podgrzewania w kuchence mikrofalowej.

© Healthy day. All right reserved.